Logo
Knowledge base
London Chamber Knowledge base
Logo
تمدید پاسپورت سنت کیتس و نویس - Saint Kitts and Nevis برای ایرانیان

تمدید پاسپورت سنت کیتس و نویس - Saint Kitts and Nevis برای ایرانیان

کشور سنت کیتس و نویس کجاست؟

کشور سنت کیتس و نویس از کشور های مشترک المنافع بریتانیا است که در جنوب شرقی شهر میامی ایالات متحده واقع شده است. این کشور از دو جزیره اصلی به نام های سنت کیتس و نویس تشکیل شده است، این کشور کوچکترین کشور جزیره ای در دریای کارائیپ است و اکثریت جمعیت آن در امتداد مناطق ساحلی زندگی می‌کنند.

پاسپورت سنت کیتس چیست؟

پاسپورت سنت کیتس و نویس مانند سایر پاسپورت‌ها، یک سند شناسایی است که توسط دولت سنت کیتس و نویس صادر می‌شود و مجوز ورود و خروج افراد از این کشور را به آن‌ها می‌دهد. این پاسپورت شامل اطلاعات شخصی صاحب آن مانند نام، تصویر، تاریخ تولد و جنسیت است. همچنین، درجه اعتبار، تاریخ صدور، تاریخ انقضا و شماره پاسپورت نیز در آن ذکر می‌شود. با استفاده از این پاسپورت، صاحب آن می‌تواند به کشورهای دیگر سفر کند و از خدمات و امکانات مربوط به گذرنامه‌های دیگر استفاده کند.

مدت زمان اعتبار پاسپورت و فرآیند تمدید:

پاسپورت سنت کیتس و نویس 10 سال اعتبار دارد. اما پاسپورت هایی که برای کودکان زیر 16 سال صادر می شود، 5 سال اعتبار دارند. پس از آن، گذرنامه ها باید تمدید شوند که می تواند از راه دور با کمک مشاورانی مانند  شرکت سهاطوس تکمیل شود. مشابه فرآیند درخواست اولیه، تمدید پاسپورت شما نیازی به حضور فیزیکی شما ندارد. همه چیز را می توان از راه دور انجام داد.

لطفا توجه داشته باشید در حالی که گذرنامه باید هر 10 سال یکبار تمدید شود، شهروندی سنت کیتس و نویس دائمی است و نیازی به تمدید ندارد. متقاضیان موفق به طور نامحدود از این مزایا بهره مند می شوند، اما باید مانند هر شهروند دیگر کشور هر 10 سال یکبار گذرنامه خود را تمدید کنند.

 مدارک مورد نیاز برای تمدید پاسپورت سنت کیتس و نویس:

ما  مدارک شما را  بررسی و ارسال می‌کنیم . زمان پردازش تمدید گذرنامه سنت کیتس و نویس معمولاً 3-4 هفته است و پاسپورت جایگزین شما ظرف 4 هفته صادر خواهد شد.