Logo
Knowledge base
London Chamber Knowledge base
Logo
ثبت شرکت در امارات متحده عربی

ثبت شرکت در امارات بهترین نوع اخذ اقامت با شرایط فوق‌العاده و حتی بدون مدرک زبان است. زبان رسمی امارات عربی است اما زبان انگلیسی به صورت گسترده در این کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد. راه اندازی کسب و کار در امارات یک رویا، برای بسیاری از کارآفرینان است. این به دلیل فرصت های بی نهایتی است که امارات برای رشد و شکوفایی یک تجارت ارائه می دهد. دبی (سرزمین اصلی) به روزترین شهر امارات و مکانی عالی برای راه اندازی یک تجارت است. با تمام امکاناتی که امارات دارد ممکن است ثبت شرکت در امارات یک مقدار زمان بر باشد. به همین دلیل است که انتخاب خدمات مشاور و راه اندازی کسب و کار در امارات بسیار مهم است. تیم مشاوران سهاطوس در پروسه ثبت شرکت در امارات و مناطق آزاد امارات در کنار شماست و با راهنمایی متخصصانی که در مورد تغییرات فرآیند ثبت شرکت در امارات آگاه و به روز هستند، می توان تضمین کرد که راه اندازی کسب و کار شما قانونی و بدون خطا پیش رود. کسب‌وکار شما رویای بلندمدت شماست که می‌تواند آینده‌ای را که می‌خواهید بسازد یا آن را نابود کند از این رو شرکت سهاطوس با 27 سال سابقه مشاوره تجاری آماده پاسخگویی به سوالات شماست و با خدمات حرفه‌ای راه‌اندازی کسب‌وکار در امارات، کسب‌وکار شما را می‌تواند در رقابت تنگاتنگ اقتصاد در حال رشد ترقی دهد. 

در یک اقتصاد پر رونق و در حال گسترش مانند امارات، آنچه شما نیاز دارید شروعی عالی برای کسب و کارتان است. شرایط ثبت شرکت در دبی و سایر مناطق امارات در سال‌های اخیر ساده‌تر شده و متقاضیان می‌توانند پس از گذراندن چند مرحله شرکت خود را ثبت کرده و در امارات مشغول به کار شوند. دولت امارات مقرراتی را برای ایجاد اصلاحات در قوانین قدیمی تشکیل شرکت در نظر گرفته است. انتظار می رود این تغییرات برای کارآفرینان بین المللی که مایل به راه اندازی کسب و کار در امارات هستند مفید باشد. این اقدام، در کنار اقتصاد رو به ‌رشد امارات، این کشور را به محلی ایده‌آل برای ثبت شرکت و شروع فعالیت تجاری تبدیل کرده‌اند.

قانون ثبت شرکت در امارات، طیف گسترده‌ای از اشکال تجاری را پوشش می‌دهند. طبق این قانون، شرکت تأسیس ‌شده، بسته به مکان آن که می‌تواند در مناطق عادی یا آزاد باشد، مشمول مقررات خاصی خواهد شد. در کل، چند مدل شرکت وجود دارد که شامل شرکت با مسئولیت محدود، شرکت مدنی و… می‌شود. بیش‌ترین نوع شرکت‌های ثبت‌شده در این کشور، مربوط به شرکت‌های با مسئولیت محدود است.

ایرانیان میتوانند با ثبت کسب و کار خود در دبی،برای بار اول کارت اقامت ۲ ساله دریافت کنند و پس از آن برای تمدید هر بار کارت اقامت ۵ ساله اخذ کنند(طبق قانون جدید اداره مهاجرت ۲۰۲۲) و تا ۹۹ سال (تا زمانی که شرکت منحل نگردیده)قابل تمدید است؛ به‌علاوه درصورتی‌که ویژگی‌های مدنظر حکومت امارات را داشته باشید، می‌توانید برای یک ویزای طلایی ۵ تا ۱۰ ساله نیز اقدام کنید.

مزایای ثبت شرکت در امارات

انواع مجوز ثبت شرکت در امارات

به‌ طور کلی مجوزات ثبت شرکت در دبی و مناطق دیگر امارات به 3 نوع تقسیم بندی‌ می‌شوند:

انواع شرکت برای ثبت در امارات

 

البته امکان ثبت همه این شرکت‌ها برای ایرانیان ممکن نیست. بهترین گزینه‌ها برای ثبت شرکت در امارات برای ایرانیان این موارد هستند:

 

 

هزینه ثبت شرکت در امارات

هزینه ثبت شرکت در دبی و سایر مناطق امارات با توجه به معیارها و فاکتورهای مختلف متفاوت است. نوع شرکت، نوع مجوز صادر شده، منطقه مورد نظر برای راه اندازی کسب و کار، تعداد افراد شریک، انتخاب نام شرکت و … از جمله این معیارها هستند.

 

ثبت شرکت در امارات ( دبی) وارد تجارت جامعه بین‌المللی خواهید شد. کمتر منطقه‌ای در خاورمیانه این امکان را به شما می‌دهند. شاید هزینه زندگی در امارت نسبت به کشورهایی مانند ترکیه بالا باشد، اما دبی به شما اطمینان می‌دهد که رشد خواهید کرد. دبی شما را با شرکت‌های جهانی، دانش و فناوری آن‌ها و حتی دیدگاه‌های آن‌ها آشنا می‌کند. اگر بتوانید به خوبی شرایط دبی را بررسی کنید، دبی همراه با رشد خود، سرمایه و شرکت شما را رشد خواهد داد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در مناطق آزاد امارات و سرزمین اصلی (دبی ) با مشاوران واحد بین الملل سهاطوس در ارتباط باشید.