ویزا و اقامت انگلیس

 

 

انگلیس جزو کشور هایی است که بهترین استاندارد های زندگی را دارد و از سیستم درمانی و بهداشتی مطلوبی برخوردار است.با سفر به انگلیس می توان با یک جامعه ی فرهنگی مختلف آشنا شد. برای سفر یا قامت در انگلیس در ابتدا باید اقدام به اخذ ویزای انگلیس نمایید. ویزای انگلیس دارای اعتبار بسیار بالایی است و افرادی که ویزای انگلیس را دارند، با داشتن ویزای انگلیس راحت تر می توانند برای ویزای کشور های دیگری مانند: ویزای کانادا و ویزای آمریکا اقدام کنند. انگلیس جزو یکی از کشور هایی است، که مقصد بسیاری از افراد چه برای گردشگری و چه برای زندگی و چهبرای اهداف دیگر مانند کار یا تحصیل می باشد. ویزای انگلیس با توجه به هدف افراد از سفر به انگلیس در انواع مختلفی صادر می شود که در ادامه به انواع مختلف ویزای انگلیس خواهیم پرداخت.

 

انواع ویزای انگلیس شامل موارد زیر است:

·         ویزای توریستی انگلیس

·         ویزای ازدواج انگلیس

·         ویزای سرمایه گذاری انگلیس

·         ویزای تحصیلی انگلیس

·         ویزای پزشکی انگلیس

 

 

شرایط اخذ ویزای انگلیس

 

۱. مدارک مالی:

تمکن مالی متقاضیان ویزای انگلیس برای هر نفر باید حداقل مبلغی حدودا بین ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان تا ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان باشد. البته این موضوع بسیار به نوسانات ارزی بستگی دارد .تمکن مالی ویزای انگلستان باید به پوند و یا دلار آمریکا صادر شود. گردش حساب ویزای انگلیس نیز باید برای ۳ تا ۶ ماه آخر باشد. منظور از گردش حساب مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست بلکه فقط تعداد تراکنشات مد نظر می‌باشد. مدارک مالی متقاضی ویزای انگلیس با دقت کامل بررسی می‌شود! به طوری که حتی حقوق دریافتی و اجاره پرداختی شما در گردش حساب ارائه شده بررسی می‌شود.

 

۲. ارائه دعوت‌نامه:

دعوتنامه ویزای انگلیس حتما باید از سوی بستگان درجه یک، یک دوست و یا آشنا ارسال شود. در متن دعوتنامه ویزای انگلیس حتما باید مدت زمان اقامت، تاریخ ورود و خروج به انگلیس، نسبت شما با دعوت‌کننده و محل اقامت شما در انگلیس ذکر شود.

 

۳. تاریخچه سفری:

در صورتی که دعوتنامه ندارید، تاریخچه سفری ملاک مهم‌تری است. ویزای شینگن، ویزای کانادا، ویزای استرالیا و ویزای کشورهای آسیایی یک تاریخچه سفری قدرتمند محسوب می‌شوند.

 در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای انگلیس به وبسایت guide4visa مراجعه فرمایید.